niedziela, 26 grudnia 2010

Granatowo-Bordowy Mikołaj odwiedził dzieci!


We wtorek przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy" wspólnie z FanClubem Chojna 92 zakończyli akcję Granatowo-Bordowy Mikołaj. Specjalne paczki trafiły do dzieci z trzech placówek w naszym Województwie.

Kibice Pogoni Szczecin odwiedzili dzieci z Domu Dziecka nr 2 "Zielony Dwór" w Zdrojach, Domu Dziecka i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Chojnie. Każde z dzieci otrzymało świąteczną paczkę w której znaleźć można było słodycze, napoje, owoce, materiały szkolne oraz gadżety w tym m.in. szalik w Granatowo-Bordowych barwach, który cieszył się największym zainteresowaniem. Ponadto placówki otrzymały paczki w których znalazły się buty dla dzieci, piłki do siatkówki oraz nożne , maskotki i materiały dydaktyczne. Wszystko to udało się zakupić dzięki szczodrości kibiców Dumy Pomorza, którzy przekazali dary, brali udział w licytacjach, wpłacali środki na konto Stowarzyszenia oraz pomocy lokalnych firm- ZSTS Orion TV, BKM Poster, Gospoda Zbójnicka, www.sklepunited.bo.pl.

Wszystkim, którzy chociaż w najmniejszy sposób wspomogli akcję "Granatowo-Bordowy Mikołaj " ogromne DZIĘKI!

Nam największą radość sprawiły uśmiechy na twarzach dzieci owiniętych w szaliki Pogoni Szczecin!

Wesołych Świąt!
Zdjęcia z wizyty:"Chojeński FC Pogoni wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Pogoni "Portowcy" postanowił w tym roku wesprzeć dzieci z chojeńskiego domu dziecka i specjalnego ośrodka szkolno-wychowawczego. I tak 6 grudnia Granatowo - Bordowy Mikołaj odwiedził dzieci ze specjalnego ośrodka przekazując sto par obuwia :)
Natomiast 21 grudnia delegacja FCh'92 odwiedziła Chojeński dom dziecka. Zostaliśmy gorąco przyjęci i docenieni.Na początek podopieczni przedstawili jasełka,po czym nastąpiło wręczanie prezentów przygotowanych przez Nasz FC. Buty, szaliki, gadżety, artykuły szkolne, miśki czy słodycze to tylko niektóre rzeczy które podarowaliśmy. Wśród dzieciaków największa radość i zadowolenie z posiadania szalika PS - takie chwile bezcenne :) Po tym miłym akcencie zostaliśmy zaproszeni na opłatek i poczęstunek. Cala akcja po radości dzieciaków na wielki plus.
FCh'92!!"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na koniec grupa West Side życzy wszystkim kibicom Dumy Pomorza oraz naszym braciom z Warszawy Granatowo-Bordowych Świąt(które prawie już za nami) oraz Legijnego Nowego Roku ! :)

0 komentarze:

Archiwum

O nas

Ambasador/ Bugi B.
Wyświetl mój pełny profil

Statystyki

Obsługiwane przez usługę Blogger.